BIOBAVLNĚNÁ ROSTOUCÍ NOČNÍ KOŠILKA

Tip
630 Kč / ks 650 Kč / ks 670 Kč / ks 680 Kč / ks 690 Kč / ks 710 Kč / ks 750 Kč / ks 770 Kč / ks 799 Kč / ks 840 Kč / ks 590 Kč / ks 620 Kč / ks 640 Kč / ks 640 Kč / ks 650 Kč / ks 670 Kč / ks 710 Kč / ks 730 Kč / ks 759 Kč / ks 790 Kč / ks 610 Kč / ks 630 Kč / ks 650 Kč / ks 660 Kč / ks 670 Kč / ks 680 Kč / ks 730 Kč / ks 750 Kč / ks 780 Kč / ks 820 Kč / ks 570 Kč / ks 599 Kč / ks 620 Kč / ks 620 Kč / ks 630 Kč / ks 650 Kč / ks 690 Kč / ks 710 Kč / ks 739 Kč / ks 760 Kč / ks od 570 Kč / ks
Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Zvolte variantu
délka rukávů
druh látky
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Rostoucí noční košilka ze 100% biobavlny s certifikací Gots dostlova poroste s vaším dítětem. Střih je prověřen časem. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Smetanová barva je nebarvená přirozená barva biobavlny a splňuje tak nejvyšší nároky na zdraví dítěte. Vhodné pro alergiky i exematiky. Nově šijeme košilku v silnější variantě  - smetanová biobavlna s vpletenými tečkami ve tvaru kostiček - oříškově hnědá nebarvená biobavlna s certifikací Gots. 

Střih je navržen podle požadavků matek na košilky pro malé dívky. Košilka má dostatečně krátký výstřih, který zakrývá průdušky. Ramínka jsou u nátělníkové verze širší, košilka na ramenou dobře drží. Průramky jsou hlubší kvůli rostoucímu efektu. Všechny tyto střihové přístupy jsou navrženy s ohledem na věkovou flexibilitu - košilka zhruba v rozmezí čtyř let doslova "roste s dítětem" a přizpůsobuje se jeho růstovým změnám. Ve snaze více zabránit vyhrnování košilky při spaní má košilka prodlouženou zadní délku, zakončenou do oblouku. Přestřih nad prsy působí minimalisticky, áčkový střih těla košilky naopak jemným dívčím dojmem.

Nabízíme košilku ve dvou variantách. První je nátělníkový rukáv, tento střih se růstem dítěte stane v poslední fázi tílkem. Druhou variantou je krátký kimonový rukáv, který nemá v průramcích švy a tudíž model roste spolu s dítětem do tuniky a nakonec do fáze trika. 

Pro případ chladnějších nocí lze košilku kombinovat s legínami z naší nabídky.

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 Biobavlna na spaní má řadu výhod:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není třeba velké množství vody jako u konvenčně pěstované bavlny