BIO PODPRSENKA S NASTAVITELNÝMI RAMÍNKY

Tip
660 Kč / ks
Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Zvolte variantu
barva
druh látky
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Sportovní podprsenka s nastavitelnými ramínky je vyrobena z biobavlny s certifikací Gots( 95 % biobavlna Gots + 5 % elastan) Tato podprsenka je ušita bez kostic.  Je vhodná k běžnému každodennímu nošení. Stane se vaší druhou kůží. Podprsenka má navíc vyjímatelné prsní vycpávky. Vyvinuto pro ženy, které chtějí mít komfort volnosti a zároveň udržitelnosti. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento střih využijí i kojící ženy.

Pokud chcete celý komplet, můžete si přikoupit dámské boxerky s vyšším nebo bokovým střihem.

Spodní prádlo šijeme jádrovými nitěmi ( smetanová, černá).

Pro celoroční období volte variantu bambusovou ( 95% bambus + 5% elastan). Ta skvěle pohlcuje pot a nebudete v ní mít prsa zpocená. Bambusová i biobavlněná podprsenka má dvojité přední i zadní díly, aby prsa dobře podpořila a bradavky nebyly tolik vidět. Pro chladnější dny je vhodná biobavlněná verze. Tu nabízíme v nebarvené přirozené barvě biobavlny : smetanové. 

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 Biobavlna skýtá řadu výhod:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není třeba velké množství vody jako u konvenčně pěstované bavlny