BIO NOČNÍ KOŠILE " KOSENÁ "- KRÁTKÝ RUKÁV

990 Kč / ks 1 020 Kč / ks 920 Kč / ks 940 Kč / ks 880 Kč / ks 890 Kč / ks 1 050 Kč / ks 1 090 Kč / ks 1 120 Kč / ks 1 020 Kč / ks 1 040 Kč / ks 980 Kč / ks 990 Kč / ks 1 150 Kč / ks od 880 Kč / ks
Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Zvolte variantu
materiál
síla materiálu
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Noční kočile s krátkým rukávem je ušita ze 100% biobavlny s certifikací Gots a využijí ji ženy, které mají rády teplo i při spánku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Noční košile "kosená" je vyrobena ze 100% biobavlněného úpletu s certifikací GOTS.

Nabízíme dvě varianty - ze slabšího úpletu a ze silnějšího úpletu. Kdo je zimomřivý, tomu doporučujeme silnější variantu a kdo naopak horkokrevný, ten ať sáhne raději po tenčí variantě. 

Na horním díle košile je zajímavá jednoduchá linka hlubšího lodičkového výstřihu s přechodem k rukávu. Rukávy navíc nemají přestřih mezi podpažím a ramenem, jsou vždy s předním a zadním dílem šatů vystřižené z jediného kusu látky, a to ve střihu zvaném kimono. Noční košile je ozvláštněna kosočtverečnou geometrií bočního vsazení úpletu. Díky tomu vynikne silueta boků a pasu. Košile působí velmi jednoduše, je velice univerzální.

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 Biobavlna má řadu výhod:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není třeba velké množství vody jako u konvenčně pěstované bavlny