BIOBAVLNĚNÁ NOČNÍ KOŠILE JEDNO - DUCHÁ

Tip
780 Kč / ks 820 Kč / ks 820 Kč / ks 840 Kč / ks 840 Kč / ks 870 Kč / ks 890 Kč / ks 920 Kč / ks 940 Kč / ks 970 Kč / ks 840 Kč / ks 870 Kč / ks 870 Kč / ks 890 Kč / ks 890 Kč / ks 920 Kč / ks 940 Kč / ks 970 Kč / ks 990 Kč / ks 1 030 Kč / ks 840 Kč / ks 870 Kč / ks 870 Kč / ks 890 Kč / ks 890 Kč / ks 920 Kč / ks 940 Kč / ks 970 Kč / ks 990 Kč / ks 1 030 Kč / ks od 780 Kč / ks
Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Zvolte variantu
síla materiálu
velikost + délka
odstín nebarvené biobavlny
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Noční košili šijeme ze 100% biobavlny s certifikací Gots. Smetanový odstín viz foto je přirozený odstín biobavlny. Noční košili šijeme pouze z nebarvené biobavlny a to i v odstínech olivově - smetanový melír ( stone) nebo v oříškově hnědé (caffé latté). Noční košile není tedy ani barvena, ani bělena. Je vhodná pro ekzematiky a alergiky. Střih vychází z našeho nejoblíbenějšího trika v naší nabídce, který je veden do áčkového střihu se zakulacením na zadním i předním díle. Chtěli jsme co největší pohodlí, proto jsme minimalizovali švy v oblasti ramen. Noční košili šijeme z lehkého jednolícího úpletu v gramáži 160g, který se nám za 12 let šití a nošení nejvíce osvěčil. Tato gramáž je ideální pro celoroční nošení.  

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 Biobavlna má řadu výhod:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není třeba velké množství vody jako u konvenčně pěstované bavlny