BIOBAVLNĚNÁ PÁNSKÁ MIKINA NA ZIP

Tip
1 271 Kč / ks 1 341 Kč / ks 1 299 Kč / ks 1 369 Kč / ks 1 349 Kč / ks 1 419 Kč / ks 1 380 Kč / ks 1 450 Kč / ks 1 420 Kč / ks 1 480 Kč / ks 1 271 Kč / ks 1 341 Kč / ks 1 299 Kč / ks 1 369 Kč / ks 1 349 Kč / ks 1 419 Kč / ks 1 380 Kč / ks 1 450 Kč / ks 1 420 Kč / ks 1 480 Kč / ks od 1 271 Kč / ks
Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Zvolte variantu
barva biobavlny
materiál
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Dizajnová pánská celoroční mikina, která je ušita ze 100% nebarvené biobavlny s certifikací Gots. Vhodná pro všechny exematiky i alergiky.  Mikina je u krku dost vysoká, aby vám netáhlo na krk, kapuca je dostačně hluboká a stejně tak i kapsy.  Zip a šňůrky jsou nepostradatelný prvek pro komfort regulace teploty. Nabízíme ji v barevných kombinacích či jednobarevnou. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nebarvené, ale přesto barevné odstíny biobavlny ještě časem tmavnou až o tři odstíny.

Mikina se výborně hodí pro volný čas i sport. Je celoroční variantou díky tomu, že má z rubové strany smyčku a né chlup. 

Nabízíme ji ve standartní  i prodloužené variantě trupu i rukávů. 

Pokud doplníte do poznámky své míry - délku od podpaží přes skrčený loket do půlky dlaně, ušijeme vám rukávy na míru. Prosíme, do poznámky napište svou výšku.

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 Biobavlnu volíme z těchto důvodů:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do jejich kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není potřeba takové množství vody jako při konvenčních postupech pěstitelství bavlníku