BIOBAVLNĚNÉ DĚTSKÉ PYŽAMO - ESKYMÁCI

Tip
750 Kč / ks 790 Kč / ks 820 Kč / ks 840 Kč / ks 860 Kč / ks 890 Kč / ks 920 Kč / ks 940 Kč / ks 970 Kč / ks 999 Kč / ks 720 Kč / ks 735 Kč / ks od 720 Kč / ks
Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Zvolte variantu
barva biobavlny
druh látky
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Děti milují naše pyžámka ze 100% biobavlny s certifikací Gots pro jejich hebkost a volnost pohybu. Pyžámko lze díky ohrnutí nápletu vzít o velikost větší a dítě do něj postupně dorůstá. Pokud chcete pyžamo ušít bavlněnou nití, napište nám to do poznámky. Pyžámko je nebarvené a nebělené, jen potisknuté obrázky. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pyžamo šijeme včetně nápletů ze 100% biobavlny s certifikací GOTS v silnější gramáži 200g. .

Pohodlný noční oděv je příjemný na těle, uklidňuje a navozuje atmosféru spánku.

Silnější variantu využijete po celý rok. Je vhodná zejména pro děti, které se odkopávají nebo pro ty, kteří spí v chladnější místnosti. Silnější úplet se hodí i pro pobyt na horách nebo pod stan.

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 Biobavlna přináší mnoho výhod:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není třeba velké množství vody jako u konvenčně pěstované bavlny