BIOBAVLNĚNÉ TEPLÁKY KLASICKÉ - NEBARVENÉ - OŘÍŠKOVÁ

Tip
1 190 Kč / ks 1 230 Kč / ks 1 240 Kč / ks 1 280 Kč / ks 1 290 Kč / ks 1 320 Kč / ks 1 360 Kč / ks 1 420 Kč / ks 1 460 Kč / ks 1 490 Kč / ks od 1 190 Kč / ks
Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Skladem Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Zvolte variantu
barva
materiál
velikost + délka nohavic
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Bio tepláky klasického střihu dole s nápletem ze 100% biobavlny s certifikací Gots šijeme v  oříškovém odstínu biobavlny. Látka není vůbec barvená, ale přesto je od přírody barevná. Tepláky tedy představují nejvyšší kvalitu pro Vaše zdraví. Tepláky šijeme na vyžádání i z bambusu v černé barvě. Bambusová látka je oblíbená kvůli přírozeným funkčním schopnostem materiálu. Oceníte jej zejména při sportovních aktivitách. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tepláky klasického střihu jsou vyrobeny z biobavlny s certiikací GOTS. V nabídce je na výběr ze tří variant. 

1)silnější provedení - tepláky větší biobavlněné gramáže ze 100% biobavlny v přírodně barevně rostoucí odrůdě  oříškově hnědé neboli caffé latté, vhodné zejména pro chladnější počasí a na doma. 

2) slabší provedení tepláků, které se hodí na celoroční nošení a na sportovní aktivity. V této biobavlně, taktéž přírodně barevně rostoucím odstínu oříškově hnědé je připleteno do látky 5% elastanu pro větší pružnost materiálu a volnost pohybu. Jedním z kladů biobavlny s příměsí elastanu je , že se nevytahují kolena. 

Napište nám do poznámky délku od rozkroku pod kotník, abychom Vám mohli zdarma ušít délku nohavic na míru. Konfekční délku nohavic vnitřního rozměru šijeme 81cm. Prodloužená délka je 85 - 90cm dle požadavku zákazníka. Na individuálně upravené délky se nevztahuje reklamace.

Skvělý sportovní komplet vzniká doplněním o mikinu a tričko z naší nabídky pro muže.

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 Biobavlnu volíme z těchto důvodů:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do jejich kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není potřeba takové množství vody jako při konvenčních postupech pěstitelství bavlníku