BIOBAVLNĚNÉ TRIKO KLASIKA - SMETANOVÉ

550 Kč / ks 570 Kč / ks 580 Kč / ks 599 Kč / ks 630 Kč / ks 650 Kč / ks 660 Kč / ks 680 Kč / ks 680 Kč / ks 699 Kč / ks 750 Kč / ks 780 Kč / ks od 550 Kč / ks
Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Zvolte variantu
délka
materiál
odstín nebarvené biobavlny
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Triko šijeme ze 100% biobavlny s certifikací Gots. Biobavlna není ani barvená, ani bělená. Smetanová je přirozený odstín biobavlny. Triko má klasický střih s delšímy širšími rukávy. Triko šijeme jádrovými nitěmi ( uvnitř nitě pružný polyester, na povrchu 100% bavlna). Na vyžádání ušijeme i 100% bavlněnou nití, která není ovšem tak pevná a pružná, proto může dojít při nevhodném zacházení k popraskání. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Triko šijeme ze 100% biobavlny s certifikací Gots.

Naše mužská klientela doporučuje triko na spaní ze 100% biobavlny doplnit trenýrkami z naší nabídky.   

Mimořádnou nabídkou je volba prodloužené délky trupu, kterou ocení zejména vysocí muži nebo ti, kteří chtějí triko vyloženě na spaní. .

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 Biobavlnu volíme z těchto důvodů:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do jejich kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není potřeba takové množství vody jako při konvenčních postupech pěstitelství bavlníku