BIOBAVLNĚNÉ TRIKO S PROUŽKY

760 Kč / ks 799 Kč / ks 680 Kč / ks 720 Kč / ks 640 Kč / ks 840 Kč / ks 799 Kč / ks 840 Kč / ks 720 Kč / ks 760 Kč / ks 680 Kč / ks 880 Kč / ks od 640 Kč / ks
Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Zvolte variantu
délka
odstín biobavlny
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Triko šijeme z 95% biobavlny Gots + 5% elastanu. Olivově - smetanový odstín biobavlny ( stone) v šíři 5mm se střídá s proužkem smetanovým v šířce 3mm. Oba odstíny jsou přirozené barvy biobavlny. Látka tedy není ničím barvena ani bělena. Klasický střih trika zaručuje komfort při všech situacích - pro pohybu venku i při práci. Pro efekt oversized volte o jednu velikost větší triko. Jako již tradičně i u tohoto modelu můžete navolit prodlouženou délku trupu, kterou ocení zejména vysocí muži nebo ti, kteří chtějí triko delší než obvykle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 Biobavlnu volíme z těchto důvodů:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do jejich kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není potřeba takové množství vody jako při konvenčních postupech pěstitelství bavlníku