PÁNSKÉ DLOUHÉ TRIKO NA SPANÍ 2

Tip
1 140 Kč / ks 1 190 Kč / ks 1 120 Kč / ks 1 130 Kč / ks 1 100 Kč / ks 1 250 Kč / ks 1 180 Kč / ks 1 170 Kč / ks od 1 100 Kč / ks
Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Zvolte variantu
materiál
odstín biobavlny
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pánské dlouhé triko na spaní  šijeme z barevně rostlé biobavlny.  Oblečení není barvené. Olivově smetanový melír vznikl z nejsvětlejšího odstínu olivové , která je přirozenou barvou jednoho z kultivarů bavlníku  - 100% biobavlny s certifikací Gots. Gramáž látky je 180g. Dlouhé triko na spaní  je tedy pro celoroční využití. Střih jsme řešili na základě požadavků mužů. Muži preferují délku 100cm na spaní. Triko skvěle zakrývá důležité partie a při spánku se do něj nemotáte. Věci na spaní šijeme 100% bavlněnou nití. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučujeme prát na 30 stupňů v ekologických pracích prostředcích, nejlépe v pracím gelu. Nepoužívejte bělicí prostředky na bázi chloru. Více viz. údržba.

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 Biobavlnu volíme z těchto důvodů:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není potřeba takové množství vody jako při konvenčních postupech pěstitelství bavlníku