PÁNSKÉ PYŽAMO DLOUHÉ - SVISLÉ PROUŽKY

Tip
1 220 Kč / ks 1 250 Kč / ks 1 250 Kč / ks 1 280 Kč / ks 1 299 Kč / ks 1 330 Kč / ks 1 340 Kč / ks 1 370 Kč / ks 1 380 Kč / ks 1 410 Kč / ks 1 420 Kč / ks 1 450 Kč / ks od 1 220 Kč / ks
Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Zvolte variantu
délka
materiál
odstín nebarvené biobavlny
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pánské pyžamo v dlouhé variantě šijeme ze 100% biobavlny s certifikací Gots. Látka je vyšší gramáže ( 220g). Pyžamo ocení všichni, jež preferují teplo nebo ti, kteří holdují spaní venku.  Biobavlna není barvená, ani bělená. Střídáním 2mm oříškové a 1mm smetanové vznikají svislé proužky, které opticky prodlužují a zeštíhlují postavu. Proužky vznikají střídáním přízí různě barevných kultivarů bavlníku. Pyžamo splňuje nejvyšší nárok na zdravotní nezávadnost produktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Šijeme jej jádrovými ( jádro tvoří pevný a pružný polyester, který je obalen bavlnou) nebo 100% bavlněnými nitěmi. Bavlněné nitě jsou na vyžádání. Napište do poznámky k objednávce. 

Vršek pyžama lze nosit i samostatně jako triko. Triko tak nemá náplety u krku, ani na rukávech, ale je šito jako triko. Na vyžádání nemusíme šít náplety ani u kalhot. 

Pyžamové kalhoty nemají kapsy, aby byl prožitek spánku co nejpříjemnější a nikde nic netlačilo. Proto jsou i průramky dostatečně hluboké, aby mohla limfa nerušeně proudit po celou noc. 

Jistě oceníte nabídku prodloužené délky rukávů, těla či nohavic. Vaše míry: rozměr od rozkroku pod kotník a délku rukávů od podpaží přes skrčený loket do půlky dlaně pište do poznámky. 

 Doporučujeme prát na 30 stupňů v ekologických pracích prostředcích, nejlépe v pracím gelu. Nepoužívejte bělicí prostředky na bázi chloru. Více viz. údržba.

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 Biobavlnu volíme z těchto důvodů:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není potřeba takové množství vody jako při konvenčních postupech pěstitelství bavlníku