PÁNSKÉ PYŽAMO KRÁTKÉ - OLIVOVÝ ODSTÍN

1 180 Kč / ks 1 240 Kč / ks 1 099 Kč / ks 1 140 Kč / ks 1 088 Kč / ks 1 200 Kč / ks 1 170 Kč / ks 1 270 Kč / ks od 1 088 Kč / ks
Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Ušijeme pro Vás Zvolte variantu
materiál
odstín biobavlny
velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Pánské pyžamo v krátké variantě šijeme ze 100% biobavlny s certifikací Gots. Olivový odstín je přirozený odstín biobavlny. Biobavlna tedy není barvená, ani bělená. Pyžamo splňuje nejvyšší nárok na zdravotní nezávadnost produktu. Triko má výstřih do V a trenýrky jsou kratší - klasické bez poklopce a knoflíčku s délkou do půli stehen. 

Triko můžete nosit nejen na spaní, má univerzální použití. Trenýrky jsou bez poklopce a  mají tenkou gumu v pase, aby byly co nejpohodlnější. Střihy jsme ladili na přání a potřeby mužů. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Doporučujeme prát na 30 stupňů v ekologických pracích prostředcích, nejlépe v pracím gelu. Nepoužívejte bělicí prostředky na bázi chloru. Více viz. údržba.

Tento model i všechny další v naší nabídce jsou kompletně vyrobeny v České republice. To znamená, že je v ČR nejen šijeme, ale i samotný materiál na jejich výrobu je zde splétán. Podporujeme Českou tradici výroby látek.

 Biobavlnu volíme z těchto důvodů:

  • pěstuje se bez chemikálií

  • nepředstavuje zátěž pro planetu (půda, spodní voda)

  • není postupnou záhubou pro její pěstitele a pracovníky na polích s bavlníkem (v konvenční produkci jim chemikálie způsobují různá onemocnění i nádorového charakteru)

  • není nebezpečná pro její nositele (při konvenčních postupech obsahuje jedno obyčejně tričko čtvrt kilogramu chemikálií, které se postupně uvolňují do kůže při nošení)

  • je příjemná na těle

  • působí antistresově, její měkkost uklidňuje tělo, mysl i ducha

  • je hypoalergenní a nedráždí ani citlivou kůži

  • na pěstování biobavlny není potřeba takové množství vody jako při konvenčních postupech pěstitelství bavlníku